GOŚCIE

OLA LOLA PAWŁOWSKA

Na co dzień specjalistka Employer Brandingu, po godzinach miłośniczka jazzowych sekcji dętych i niespełniony kontrabasista. Ciągle poszukuje, a już niedługo swoją praktykę będzie mogła rozwijać jako magister psychologii. W życiu stawia na relacje i inspirujące podróże w pogoni za perspektywą. To właśnie podczas jednej z takich podróży, 7 lat temu, w barcelońskiej dzielnicy Poble-Sec rozpoczęła swoją przygodę z tańcami swingowymi i tańcem bluesowym. To, co kocha w bluesie i jazzie, to przede wszystkim różnorodność muzyki, a także kreatywność, swoboda ekspresji oraz głębokie połączenie i komunikacja z muzyką i partnerem w tańcu.

Temat: "Nie myśl tylko tańcz - czuła improwizacja"

Codzienna rywalizacja o doskonałość i dobrostan może być bardzo wyczerpująca dla naszych ciał. Zapraszam Cię na wspólną podróż z muzyką, rytmem, nastrojem i wibracją! Gdy pozwolisz sobie na zatrzymanie i doświadczanie, odkryjesz siebie w zupełnie nowy sposób.

Podczas warsztatów będziesz miał/a okazję zanurzyć się w muzyce bluesowej i jazzowej, a improwizacja pomoże Ci odkryć i wyrazić emocje ukryte w ciele.

Warsztaty nie wymagają żadnych umiejętności tanecznych - zamiast skupiać się na perfekcjonizmie, skoncentrujemy się na dostrzeganiu delikatności i piękna. Każdy ruch jest na swój indywidualny sposób piękny i wyjątkowy, gdy wyraża prawdziwe emocje